Kategorie

Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Wzmacniacz mineralny do paznokci Powiększ do pełnego rozmiaru

Wzmacniacz mineralny do paznokci

38-048

76,90 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punkty/ów lojalnościowe/ych. Twój koszyk wyniesie 15 punkty/ów który/e, może/gą być zamienione na bon o wartości 1,50 zł.


Zadbane dłonie i paznokcie są wizytówką każdej kobiety, miernikiem stylu i klasy. Mineralny preparat do paznokci wzmacnia, regeneruje i odżywia je a także zapobiega ich łamliwości oraz przebarwieniom (w szczególności żółknięciu). Zawiera skoncentrowany wapń, cynk i witaminę E oraz aktywne minerały z Morza Martwego.

Sposób użycia: wstrząsnąć przed użyciem

-Regeneracja zniszczonych paznokci: codziennie nakładać cienką warstwę preparatu na paznokcie przez 4 tygodnie– za każdym razem pamiętać aby usunąć zmywaczem poprzednią warstwę wzmacniacza przed nałożeniem nowej. Przez pierwsze dwa tygodnie intensywnej pielęgnacji nie nakładać lakieru do paznokci.

-Utrzymanie efektu zadbanych paznokci: stosować preparat raz w tygodniu.

Aby zmaksymalizować efekt pielęgnacji paznokci, po wyschnięciu wzmacniacza wsmarować krem do dłoni i paznokci z serii H&B.

UWAGA: chronić przed wysoką temperaturą, trzymać z dala od źródeł ognia. Nie nakładać na skórę wokół paznokci. W przypadku podrażnienia lub nadwrażliwości przerwać stosowanie preparatu.

Pojemność: 15ml.

Napisz swoją recenzję

Wzmacniacz mineralny do paznokci

Wzmacniacz mineralny do paznokci

Napisz swoją recenzję

Szukaj