Kategorie

Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Przeciwsłoneczny spray ochronny SPF30/SPF50 Powiększ do pełnego rozmiaru

Przeciwsłoneczny spray ochronny SPF30/SPF50

89,90 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 punkty/ów lojalnościowe/ych. Twój koszyk wyniesie 17 punkty/ów który/e, może/gą być zamienione na bon o wartości 1,70 zł.


Nowoczesna formuła sprayu zapewnia dokładne, 100% pokrycie ciała preparatem i wysoką ochronę przed promieniami słonecznymi – 30 razy większą od ochrony, jaką daje nasza skóra. Preparat momentalnie wchłania się i wysycha, nie pozostawia białych śladów i plam, ani uczucia lepkości skóry. Idealny dla bardzo jasnej karnacji, hypoalergiczny i wodoodporny. Nie wymaga rozsmarowywania. Wzbogacony w witaminę E, która zapewnia skórze elastyczność, miękkość i ochronę przed wolnymi rodnikami (przyspieszają proces starzenia się skóry). Blokuje ponad 90% promieniowania UVA i UVB a tym samym zapobiega i chroni skórę przed poparzeniem słonecznym i uszkodzeniom spowodowanym ekspozycją na promienie słoneczne. Preparat został przebadany klinicznie zgodnie z wytycznymi Amerykańskiej Agencji Ds. Leków i Żywności FDA, spełnia rygorystyczne przepisy Australijskie i Izraelskiego Ministerstwa Zdrowia.

Rozpylacz o wyjątkowej konstrukcji zapobiega kapaniu i wyciekom, łatwy do otwarcia i zamknięcia.

Sposób użycia: aplikacja na twarz – rozpylić preparat na rękę i rozsmarować na twarzy. Aplikacja na ciało – spryskać bezpośrednio całą skórę, chronić oczy przed preparatem. Używać przed wyjściem na słońce. Zaleca się dwukrotną aplikację preparatu w celu uzyskania solidnej i jednolitej warstwy ochronnej. Podczas przebywania na słońcu spryskiwać skórę co 2-3 godziny, po obfitym poceniu się, wyjściu z wody lub wytarciu się ręcznikiem. Zaleca się unikanie ekspozycji na promienie słoneczne, nawet gdy zostały zastosowane środki ochronne! Chronić dzieci przed przebywaniem na słońcu!

Pojemność: 200ml

Napisz swoją recenzję

Przeciwsłoneczny spray ochronny SPF30/SPF50

Przeciwsłoneczny spray ochronny SPF30/SPF50

Napisz swoją recenzję

Szukaj