Kategorie

Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Olejek przeciw rozstępom Powiększ do pełnego rozmiaru

Olejek przeciw rozstępom

30-017

37,30 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punkty/ów lojalnościowe/ych. Twój koszyk wyniesie 7 punkty/ów który/e, może/gą być zamienione na bon o wartości 0,70 zł.


Kiedy i dlaczego powstają rozstępy?  Podczas gwałtownych wahań wagi – najczęściej przy niedożywieniu lub nadwadze, w czasie ciąży lub u sportowców którzy szybko akumulują masę mięśniową. W tych przypadkach skóra rozciąga się w krótkim czasie i, będąc niedostatecznie odporną na zmiany, pozostawia nieestetyczne ślady. 

Jak możemy z tym walczyć?

Olejek do masażu przeciwko rozstępom jest naturalnym produktem, który pomaga skórze dostosować się do gwałtownych zmian wagi, zabezpieczając ją przed pojawieniem się szpecących śladów w postaci rozstępów.  Bazą produktu jest kombinacja olejków: z kiełków pszenicy, winogron i kokosa. Taka receptura zapewnia odpowiednią kombinację kwasów tłuszczowych, które gwarantują optymalne odżywienie skóry i tkanki łącznej. W recepturze zastosowaliśmy także komponenty dodatkowe - cztery olejki: róża, patchouli, bergamotka i petit grain (olejek z gorzkiej pomarańczy), rozpuszczone w specjalnej bazie, zostały starannie dobrane ze względu na ich skuteczność w walce z powstawaniem rozstępów. Olejek z róży bułgarskiej intensywnie rewitalizuje skórę oraz posiada właściwości łagodzące.  Olejek ten kompleksowo oddziałuje na skórę i tkankę łączną przez odżywianie, nawilżanie, stymulację i przygotowanie ich do efektu szybkiego wzrostu.

Jak często można stosować olejek do masażu przeciw rozstępom?

Ilość i intensywność masaży należy dostosować do zmian w przyroście masy ciała, bazując na własnej obserwacji. Przy suchej, cienkiej i delikatnej skórze, a także skórze normalnej zaleca się codzienny, 5 - 10 minutowy masaż. Natomiast przy skórze tłustej masaż powinien być wykonywany co 2-3 dni.

Jak masować?

Przy masażu stosujemy kolejność: uda, biodra, boki, brzuch, biust. Dla sportowców ważne jest masowanie kończyn i klatki piersiowej.

Należy wykonywać wzdłużne i koliste ruchy, zmieniając od czasu do czasu kierunek masowania. Należy przyłożyć szczególną uwagę do sposobu masowania biustu: masujemy go ruchami półkolistymi zaczynając od dołu poruszając się stopniowo od zewnątrz do środka piersi. Rekomendowane jest podgrzanie olejku do około 30-35 stopni i wstrząśnięcia przed użyciem.

Uwaga: w czasie ciąży olejek może być stosowany dopiero od 4-go miesiąca. Do tego czasu polecane jest używanie czystego olejku z kiełków pszenicy, sezamowego itp.

Jak postępować w przypadku, gdy rozstępy już się pojawiły?

Regularne i konsekwentne stosowanie masażu pomoże zregenerować zniszczoną strukturę skóry i poprawić jej wygląd. Olejki, z których skomponowany jest produkt ( w szczególności olejek różany i patchoula), posiadają silne działanie regenerujące i odnawiające. Aktywują mikrokrążenie i stymulują komórki skóry do efektywnego działania.

Pojemność: 125 ml.

Skład: olejek  z pestek winogron (vitis vinifera seed oil), olejek z kiełków pszenicy (triticum vulgare germ oil), olejek z kokosa (cocos nucifera oil), olejek z róży damasceńskiej (rosa damascena oil), olejek z patchouli (pogostemon cablin oil), olejek z bergamotki (citrus aurantium bergamia oil), olejek z gorzkiej pomarańczy (citrus aurantium amara), naturalna wit. E w czystej formie (tocopherol), naturalna lecytyna (lecithin), naturalny palmitynian askorbylu (askorbyl palmitate), kwas cytrynowy (citric acid).

Napisz swoją recenzję

Olejek przeciw rozstępom

Olejek przeciw rozstępom

Napisz swoją recenzję

Szukaj