Kategorie

Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Zielona Herbata Powiększ do pełnego rozmiaru

Zielona Herbata

58-021

50,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punkty/ów lojalnościowe/ych. Twój koszyk wyniesie 10 punkty/ów który/e, może/gą być zamienione na bon o wartości 1,00 zł.


W tradycji japońskiej palenie kadzideł, już od wielu wieków, jest rytuałem dnia codziennego. Zwyczaj ten wpisany jest w styl życia. Wiedza i największe uznanie  dla kadzideł było na swoim szczycie w wyrafinowanym okresie  Koh – Do, w końcu XVI wieku. Rola palenia kadzideł, istotna była również w trakcie ceremonii herbaty wśród postawionych wysoko samurajów i arystokracji. Kadzidła japońskie sporządzone są z najwyższej jakości surowców, takich jak m.in. drzewo aloesowe zwane też drzewem Jinkoh, drzewo sandałowe, paczuli, goździki, cynamon, anyż gwiazdkowaty a także żywic i olejków eterycznych. Opakowanie: rolka 80szt.

Receptura kadzideł Plant Incense oparta jest na innowacyjnej koncepcji produktu całkowicie naturalnego. Roślinne składniki tych kadzideł pochodzą z ekologicznie prowadzonych upraw gdzie nie stosuje się pestycydów ani chemicznego nawożenia. Składnikami są dziko rosnące rośliny, pełne leczniczej mocy i bogate w naturalny, ziołowy aromat. Olejki eteryczne, zawarte w kadzidłach otrzymane są drogą destylacji parowej. Oryginalne mieszanki ziół w postaci kadzideł dają niepowtarzalną atmosferę wyrażającą sięw sposób niewerbalny i sprzyjają sile wewnętrznego spokoju wyrażanej dzięki światowi roślin. Kadzidła te wydzielają minimalną ilość dymu.

Napisz swoją recenzję

Zielona Herbata

Zielona Herbata

Napisz swoją recenzję

Szukaj